V sredo, 9. 2. 2022, smo v šolo povabili bodoče prvošolce in njihove starše. Medo Brundo jih je pričakal v športni opremi in s čudnim pozdravom: »HELOU!« Nato jih je še kar spraševal in spraševal, a vse je bilo v angleščini. Težko. Seveda vse ni šlo, zato so se skupaj z Brundom s pomočjo pesmice naučili dele telesa.

V šolski telovadnici so se nato preizkusili v različnih tekalnih igrah in v štafeti. Bili so zelo tekmovalni, vztrajni, ampak kljub temu upoštevali vsa športna pravila.

Otrokom je bilo v šoli tako všeč, da smo se odločili, da jih na delavnico povabimo še enkrat. Tokrat na pravljico in ustvarjanje z zmajčkom Zogom.

Ga. ravnateljica pa je starše povabila, da se tudi oni ponovno srečajo v sredo, 23. 2. 2022, ob 17. uri, ko bodo otroke lahko vpisali v prvi razred Osnovne šole Gustava Šiliha Laporje.

Učiteljici Natalija Koprivnik in Tina Lešnik, OŠ Gustava Šiliha Laporje