ŠOLSKO LETO 2022/2023

V podaljšanem bivanju smo vedno polni energije, radovedni, veseli in igrivi. Torkov in petkov pa se še posebej veselimo, saj lahko izbiramo med kar šestimi različnimi krožki (likovni, pravljični, šah, Orff, Čudoviti svet narave, Igrarije). Da se imamo pri vsakem krožku odlično, se lahko prepričate sami na fotografijah.

Likovni krožek

Pri Čudovitem svetu narave radi poskrbimo za šolske živali. Razvajamo Flo, bradato agamo, vzgajamo sviloprejke in opazujemo razvojni krog metulja. Sproščamo se ob ribah. Letos je našo želvo Pehto obiskala celo slovenska avtohtona vrsta želve tj. močvirska sklednica.

Šah
Igrarije

Gremo se igrat! Igre z žogo ali igre lovljenja? Namizne igre ali igre s kartami? Gumitvist ali Gospodarja ni doma?

Pri Igrarijah spoznavamo najrazličnejše vrste iger, ob katerih se družimo, sodelujemo, povezujemo, gibljemo, predvsem pa sproščamo in zabavamo.