STOPALko

Cilji podaktivnosti:

• Razvijati gibalno učinkovitost (telesni razvoj, razvoj gibalnih in funkcionalnih sposobnosti) učencev.
  • Usvajanje temeljnih gibalnih spretnosti in športnih znanj, ki omogočajo varno in odgovorno sodelovanje v različnih športnih dejavnostih.
  • Oblikovanje stališč, navad in načinov ravnanja ter prijetno doživljanje športa s strani učencev.
  • Uriti učence v timskem delu.

KOLESARJENJE 2021

MNOŽIČNI TEK OTROK
september 2020

V okviru projekta Popestrimo šolo je na povabilo Atletske zveze Slovenije tudi naša šola sodelovala v množični akciji MNOŽIČNI TEK ZA OTROKE. S to akcijo želi Atletska zveza Slovenije spodbuditi otroke k prvim atletskim korakom ter sodelujoče ozavestiti o pomenu zdravega načina življenja.

Ta športni dogodek je po celi Sloveniji potekal 23. septembra, ob Dnevu slovenskega športa. Na naši šoli smo ta dan obeležili s športnim dnevom, na katerem smo 1., 2., 3., 4. in 5. razred med drugim tudi tekli na 100 oz. 200 metrov. Imeli smo se lepo in želimo si še več takšnih akcij.

.Pokljuka 2020 skupaj z učenci iz OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec:

Hitre nogice so se udeležile krosa (na OŠ Kajetana Koviča Poljčane):

Tudi mi smo bili:

Množični tek:

Obiskala nas je Mini Planica:

Zaživela je prva športna pot: